Закажи термин

1
Услуга
2
Датум и Време
3
Ваши податоци
Добредојдовте на нашата страница за закажување. Ве молиме следете ги упатствата за да закажете термин во нашиот календар.
Доктор Марија Јакимова Промени
Марија Јакимова
Услуга Контролен преглед по проодување Промени
Контролен преглед по проодување
Клинички преглед за скрининг на деформитети. Проверка на стапалата при одење, стабилност, совети за вежби. За да се јавите на овој преглед потребно е детето... Дознај повеќе
Одберете датум и време
25 Сеп - 1 Окт 2023
Пон. Вто. Сре. Чет. Пет. Саб. Нед.
25/09
26/09
27/09
28/09
29/09
30/09
01/10
Закажувањето е овозможено од BookWisely.com